Trail

Předběžná termínovka 2015 léto + podzim

neděle, 19. červenec 2015

Spousta z Vás se mě ptá na nejbližší dálkoplazecké a závodní plány. Tento rok byl pro mě vrcholem sezóny ultratrail na exotické Madeiře - svým termínem Madeira mou sezónu teda spíše otvírala a popravdě, další plány jsem dávala dohromady spíše tak trochu nezávazně. Nějaké představy o dalších akcích ale jsou, tak pro Vaši inspiraci - kdybyste třeba váhali, kam se zajet podívat, tož s následující volbou určitě chybu neuděláte:

Malofatranská gril-párty

středa, 08. červenec 2015

Malofatranská gril-párty

V sobotu 4.7.2015 se v Malé Fatře konala velkolepá grilovačka. Při této příležitosti organizátor přijal objednávku na 148ks rare steaků a 133ks medium steaků. Vše vypuklo v 6hod ráno, kdy začaly přípravy na tepelnou úpravu těchto delikátních kousků.

Za úsměvy po Štefánikovej magistrále / Going after smiles on Štefánikova magistrála

středa, 24. červen 2015

Za úsměvy po Štefánikovej magistrále / Going after smiles on Štefánikova magistrála

Na Štefánik trail 2014 jsem šla z čisté nostalgie, protože na cílové místo - Bratislavu - mám moc pěkné vzpomínky. Na letošní ročník jsem se přihlásila, protože jsem věděla, že se jedná o skvěle organizovanou akci s výjimečnou atmosférou. No dobře, s tou registrací jsem do poslední chvíle váhala, protože jsem si 2 týdny před Štefánikem dala do těla na maďarské Mátře 115 a měla jsem obavy, jestli stihnu za tak krátkou dobu zregenerovat na tak velký závod.

Bánovská 100 aneb Strážovská motanica 2015

neděle, 14. červen 2015

Minulý rok se někomu nelíbilo, že na občerstvovačkách byla kofola (namísto Coca coly). Letos nebyla. Za to nás Johnny ujistil, že na trase bude dostatek studánek. Minulý rok jsme se pařili na letním slunci, letos jsme vyběhli do teplé noci a pokračovali na trati v odpoledním dešti. Na mnohých diskuzích se mluvilo o zkracování tras na ultra akcích, tak jsme tentokrát dostali absolutní volnost. Tak trochu adventure akce, kterou pro nás tento rok Johnny připravil, byla novou výzvou.

Jesenický úlet - tohle dálkoplazi nedělají

pondělí, 04. květen 2015

Jesenický úlet - tohle dálkoplazi nedělají

Jeseníky jsou krásné! V květnu je spousta krásných závodů-pochodů. Ale člověk nemůže být všude. Nakonec na poslední chvíli odkupuju startovku od Martiny, která se nemůže zúčastnit – však se zajdu trochu vyklusat po Lazovce ;)

<<  1 2 3 [4